Khloe “djeg” rrjetin me linjën e re të veshjeve

Prishtinë | 10 Tet 2019 | 17:32 | Nga Ekonomia Online

Khloe Kardashian duket atraktive në fotografinë e fundit.

Khloe Kardashian ka realizuar një fotosesion të ri, të cilin e realizoi për brendin “Good America”.

Bukuroshja dukej atraktive në kostum e ngushtë ngjyrë leopardi, i cili ia theksonte linjat trupore.

Ajo pozoi në shkallë, ndërsa fotografia e saj pranoi komente dhe pëlqime të panumërta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Khloe Kardashian së fundi është përfolur për përmirësim të raporteve me ish-partnerin, me të cilin ishte ndarë për shkak të tradhtisë./ln 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme