Khloe Kardashian shihet bashkë me aktorin italian Michele Morrone

Prishtinë | 26 Sht 2022 | 13:23 | Nga Ekonomia Online

Ylli televiziv Khloe Kardashian është fotografuar gjatë ditës se djeshme me aktorin italian Michele Morrone gjatë Javës së Modës në Milano.

Ata gjatë tërë kohës kanë qenë të shoqëruar me njëri-tjetrin. Khloe kishte një veshje të zezë dhe të shoqëruar me diamante.

Tashmë të quajtur çift, Kardashian dhe Morrone u panë bashkë duke qëndruar edhe në ndejën e organizuar nga  Dolce and Gabbana.

Të ngjashme