Khloe Kardashian tetëmuajshe shtatzënë

Prishtinë | 27 Shk 2018 | 15:38 | Nga

Njëra nga motrat e famshme, Khloe Kardashian, është duke e pritur fëmijën e saj të parë me Tristan Thompson, transmeton Klan Kosova.

Ylli televiziv, përmes rrjeteve sociale ka postuar disa fotografi ku tregon barkun e fryrë.

Ndërsa motra e saj e madhe Kim Kardashian dhe burri i saj, Kanye West, mirëpritën një vajzë muajin e kaluar të cilën e kanë quajtur Çikago.

Nearly there: The 33-year-old reality star gave the camera a generous view of her belly, adding a bit of pink text to the screen that read: '8 months bumpin'

Expectant: On Monday, Khloe Kardashian played up her baby bump in a seemingly airtight caramel dress she modeled for her Snap Story

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme