Khloe e konsideron lidhjen me Thompson si më të mirën deri tani

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 09:39 | Nga

Sipas asaj që thotë Khloe Kardashian, duket se ajo ka rënë në dashurinë e vërtetë.

Pas shumë dështimeve me lidhjet në të kaluarën, ajo ka pranuar se romanca me Tristan Thompson është fare pranë reflektimit.

33-vjeçarja dhe 26 vjeçari janë në lidhje qe një vit dhe tash duket se do të bëjnë edhe martesë.

“Jam në lidhjen më të mirë që kam pasur deri tash”, ka deklaruar Khloe.

Pjesëtarja e klanit Kardashian në të kaluarën ka pasur një sërë lidhjesh të dështuara.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme