Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

Prishtinë | 11 Pri 2021 | 14:46 | Nga Ekonomia Online

Orhidea Latifi – Kida prej disa ditësh ka filluar pushimet në Dubai.

Bukuroshja, e cila numëron një karrierë të bujshme profesionale, po shijon një kohë jo-produktive larg aktiviteteve të përditshme.

Ajo po vazhdon të sjell imazhe dhe video të ndryshme, gjersa vjen në poza tejet atraktive duke treguar se po argëtohet në masë të madhe.

Në imazhet e reja, krijuesja e hitit “Malli” shfaqet e veshur me një palë pantallona në formë zebre dhe një triko të shkurtër të zezë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme