Kida me një pozë provokuese nga Stambolli

Prishtinë | 12 Sht 2018 | 19:23 | Nga

Këngëtarja e njohur Kida pas një sezone të ngjeshur me koncerte e prurje të shumta muzikore, ka vendosur që t’i japë vetes disa ditë pushimi.

Ajo ka zgjedhur Turqinë si destinacionin e saj për pushime, duke dashur të shijojë disa ditë të mira jo-produktive, larg angazhimeve të saj në muzikë.

Në imazhet që ajo publikon në rrjetet sociale, këngëtarja bën të ditur për çastet e këndshme që po kalon atje.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në llogarinë personale në Instagram, 20-vjeçarja shfaqet mjaft provokuese, teksa pozon e mbuluar vetëm me çarçafë.

Me një pamje nga qyteti i Stambollit, Kida ngacmon imagjinatën e meshkujve me fotografinë e saj tërheqëse nga dhoma e hotelit.

“Kjo pamje i tregon të gjitha”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit e saj të shumtë nuk kanë munguar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme