Kida merr vëmendje me fotosesionin e ri, duket tërheqëse në fustanin e verdhë

Prishtinë | 31 Maj 2020 | 16:35 | Nga Ekonomia Online

Kohëve të fundit kemi parë shumë sete fotografike të këngëtares së njohur Orhidea Latifi – Kida.

Bukuroshja, e cila ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor për fansat, po vazhdon të jetë aktive me imazhe të ndryshme në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka realizuar një tjetër fotosesion të ri, në të cilin vë në pah anën artistike të sajën.

E veshur me fustan ngjyrë të verdhë dhe me stil flokësh të veçantë, krijuesja e hitit “Tela” duket në formë të mrekullueshme.

Ndonëse herë pas here po vjen me fotografi të tilla, fansat kanë aluduar se këto do jenë pjesë e klipit të ri, i cili është paralajmëruar edhe nga vet artistja.

Sa i përket projekteve muzikore, “Moti” titullohet kënga e fundit e lansuar nga Kida në fund të vitit që lamë pas.

Të ngjashme