Kida shpërndan imazhe atraktive nga qëndrimi i saj në Los Anxhelos

Prishtinë | 15 Qer 2021 | 13:04 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja ka tash e disa ditë që po viziton Amerikën.


Kida, këngëtarja e dashur shqiptare, tash e disa ditë po viziton vendin e bukur Los Anxhelos.

Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram.

Kida së fundmi ka publikuar pamje në Instastory ku ka treguar se e po shijon qëndrimin e saj atje mjaft shumë.

Këngëtarja erdhi me bikini ngjyrë blu të cilat i theksonin linjat trupore mjaft shumë asaj.

Kida së fundi po shijon suksesin e projektit muzikor “Lila” në bashkëpunim me reperin Samra, i cili u prit mjaft mirë nga fansat e dyshes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme