Kim Kardashian bën ndryshimin e radhës në pamje

Prishtinë | 08 Tet 2019 | 16:21 | Nga Ekonomia Online

Kim Kardashian ka bërë një ndryshim në pamje.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, me të cilën tregon ndryshimin e radhës.

Së fundi, ajo ka ngjyrosur flokët me ngjyrë kafe dhe i ka ngjitur shtesat, duke u dukur kështu shumë ndryshe.

“Unë gjithmonë debatoj t’i ngjyros flokët me këtë ngjyrë kafe. Mendime?”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe bashkë kanë katër fëmijë. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme