Kim Kardashian ekspozon barkun e tonifikuar në reklamën e re të linjës “SKIMS”

Prishtinë | 07 Qer 2021 | 15:37 | Nga Ekonomia Online

Nga dhoma e ndenjes tek studioja, Kim Kardashian po reklamon veshjes e markës së saj të brendshmëve.

Në një reklamë të re të SKIMS, Kim teksa rregullon flokët dhe makijazhin e saj, merr një telefonatë dhe bën poza për një fotograf ndërsa tregon stil në linjën e saj të veshjeve të rrobave.

Pavarësisht natyrës së përgjithshme të vrullshme të xhirimit, Kim drejton me qetësi perandorinë e saj ndërsa ndez bukurinë e saj.

Videoja fillon me Kim duke goditur pozat në një sesion fotografik ndërsa një ekip i vogël glam ka tendencë për flokët dhe përbërjen e saj, ndërsa buzët i preken, ajo hedh një vështrim në një kujtesë para se të marrë një telefonatë.

‘Përshëndetje Kim, duhet të largohesh për pesë minuta’, i thotë një grua, e cila duket se është nëna e saj Kris Jenner. ‘Kim, duhet të shkosh,’ e informon një grua e dytë jashtë kamerës.

Para se të kapte çelësat e saj dhe t’i hidhte në ajër, Kim i thotë me qetësi kamerës, “Kushdo që tha se rrobat e dhomës ishin vetëm për shtëpinë, nuk ka provuar SKIMS.”

SKIMS, e cila shet veshje të formës, të brendshme, rroba banjo dhe pizhame, u lansua nga Kim në 2019.

Në një intervistë me Vogue, Kim thotë se ajo ishte e detyruar të fillonte kompaninë në mënyrë që të ofronte më shumë mundësi për veshjen e formave për konsumatorët.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme