Kim Kardashian feston 40-vjetorin, futet në “tortën e ditëlindjes”

Prishtinë | 18 Tet 2020 | 14:56 | Nga Ekonomia Online

Kim Kardashian është fotografuar duke dalë nga maja e një torte gjigante në një set fotografik të çuditshëm, për 40 vjetorin e saj.

Duke sfiduar vitet, Kim duket e përsosur dhe pa rrudha. Ndërsa merrte poza para kamerës. Ideja ishte të dukej si një qiri ndërsa ajo dilte nga maja e një torte gjigante.

Ylli nuk la shumë hapësirë për imagjinatë, e veshur me bikini dhe një palë pantallona të tejdukshme.

Të ngjashme