Kim Kardashian kalon 13 orë në sallon bukurie

Prishtinë | 14 Dhj 2017 | 17:23 | Nga

13 orë mbase shumë të vlefshme për të, Kim Kardashian i ka kaluar në një sallon bukurie për t’i rregulluar flokët e saj.

Kanë kaluar 3 muaj që kur ajo ka kthyer flokët e saj në të bardhë, duke i rregulluar herë të valëzuara dhe herë të drejta, shkruan People, transmeton Koha.net.

Kardashian ka thënë se nuk ndihet rehat që rrënjët e saj po ndryshojnë ngjyrë, prandaj ka kaluar 13 orë në një proces të gjatë dhe me shumë kujdes.

“O Zot 13 orë dhe do të vazhdojë. Të jesh bionde kërkon shumë mirëmbajtje”, ka shkruar ajo në Twitter.

Ka thënë se kishte frikë mos flokët do t’i shkatërroheshin, pasi vetëm për raundin e parë të ngjyrosjes i janë dashur 13 orë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme