Kim Kardashian tregon kurbat e saj perfekte në bikini (Foto)

Prishtinë | 15 Jan 2020 | 15:00 | Nga Ekonomia Online

Kim Kardashian, u fotografua në plazhet e Meksikës duke shfaqur të pasmet e saj në bikine.

39-vjeçarja, u pa nga plazheve piktoreske të Meksikës ndërsa po bënte fotografi në bikini dhe duke nxjerrë në pah “pasuritë” e saj më të mira, shkruan DailyMail.

Ajo dukej se po shijonte kohën në diell pasi pushoi fundjavën për të kaluar kohë me miqtë, megjithëse Kim e ka bërë shumë të qartë se ajo pëlqen të kalojë kohë me familjen e saj, Kanye dhe katër fëmijët nuk ishin askund.

Motra më e njohur e Kardashianëve tregoi një stomak të sheshtë dhe krahë të tonifikuar, një produkt i stërvitjeve të saj intensive dhe ngrënies së pastër.

No shapewear needed: The Keeping Up With The Kardashians star recently admitted she's gained 18lbs in the last year and has told fans she uses her Skims to keep her body looking red carpet ready
Iddylic location: Kim keeps her body in shape with daily workouts and eats a clean plant based diet
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme