Kim Kardashian vë në pah fizikun e formësuar, derisa zbulon sekretet e dietës së saj

Prishtinë | 19 Shk 2021 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Ajo nuk kursehet asnjëherë për të vënë në pah çdo tipar të mrekullueshëm të trupit.

Dhe Kim Kardashian tashmë ka sjellë disa poza tërheqëse në rrjetin social Instagram, derisa mori vëmendjen e fansave, shkruan Daily Mail.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians është parë e veshur me një bluzë të bardhë, të kombinuar me pantallona të gjera.

Kim dukej e mahnitshme, derisa vinte në pah edhe barkun e sheshtë, pas dietës që ka mbajtur.

Që kur ajo ka ndarë këto lloj poza, fansat gjithmonë janë interesuar se me çfarë bukuroshja brune ushqehet.

Kardashian shpjegoi se nuk ushqehet më me mish, duke konsumuar kështu vetëm fruta dhe perime.

Vlen të përmendet se Kim është duke shqyrtuar mundësitë për t’u divorcuar me Kanye West, ndërsa të njëjtin veprim e konsideron si të pashmangshëm.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme