Kim publikon për herë të parë fotografinë e djalit

Prishtinë | 11 Qer 2019 | 11:55 | Nga Ekonomia Online

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë pritur muajin e fëmijën e katërt në familjen e tyre.

Kim ka postuar një fotografi të Psalm West, me të cilën i prezantoi botës të birin.

Ajo titulloi fotografinë“Psalm Ye” , i cili siç duket do të jetë pseudonimi i tij.

Kim Kardashian dhe reperi  Kanye West janë bërë prindër të fëmijës së tyre të katërt muajin e kaluar, edhe këtë herë me anë të një nëne surogate.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme