Kjo bukuroshe punon në Zyrën e Kryeministrit Mustafa (Foto)

Prishtinë | 25 Kor 2016 | 20:32 | Nga
Të jesh edhe e bukur edhe e mençur është diçka e rrallë, por mbetet gjëja më e bukur që mund t’i ndodhë një femre.

Bukuroshja Laura Seferaj është e punësuara më e re në Zyrën e kryeministrit Mustafa.

Ajo ishte kryetare e Shoqatës së Studentëve Shqiptarë në Slloveni, ndërsa punoi dhe në zyrën e Kombeve të Bashkuara në këtë vend, shkruan Lajmi.net.

Laura ka treguar vetë se ka filluar të punojë në Zyrën e Kryeministrit, për çka ka marrë shumë urime nga familjarë e miq.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme