Kjo është shpresa e vetme për ribashkimin e Princ Harry dhe Meghan me familjen mbretërore

Prishtinë | 16 Maj 2021 | 18:27 | Nga Ekonomia Online

Edhe pas intervistës së bujshme që bën Harry dhe Meghan, duket se ka shpresë që ata përsëri te jenë pjesë e familjes mbretërore.

Kështu u shprehën disa ekspert mbretëror.

“Është e sigurt që familja do e urojë e ata vetë do ja prezantojnë vajzën Mbretëreshës me një videocall. Kështu do fillojnë të afrohen sërish, e mbase ca probleme do marrin drejtim”, u shprehen ata.

Se si do të jetë e vërteta, duhet të presim deri në lindjen e vajzës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme