Klaudia Pepa thyen heshtjen, kam një vit e divorcuar

Prishtinë | 28 Sht 2017 | 20:50 | Nga

Balerina Klaudia Pepa vazhdon të përballet thuajse çdo ditë me kritika në rrjetet sociale, nga komentues të ndryshëm.

Kritikat ndaj saj u shtuan edhe më shumë pas deklaratës që bëri së fundmi, ku në një videomesazh për Albin e quajti këtë të fundit “vëlla i madh”.

Klaudia iu është kthyer disa komentuesve, të cilave iu ka kërkuar të qëndrojnë larg profilit të saj dhe t’i kursejnë komentet negative. Ndër të tjera, balerina zbuloi edhe një detaj të cilin nuk e dinim. Ajo zbuloi se ishte e divorcuar që prej një viti e disa muaj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme