Klea Huta ndan një foto ku Elgiti ia përqafon barkun e rrumbullakosur

Prishtinë | 22 Maj 2020 | 10:46 | Nga Ekonomia Online

Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt pritet ta fitojnë epitetin e prindit.

Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt priten të bëhen prindër të një çuni, moderatorja së fundmi ka ndarë një imazh shumë të ëmbël me barkun e rrumbullakosur.

Në fotografinë e publikuar në Instagram, shohim këngëtari duke përqafuar barkun e moderatores, e cila fotos ia bashkëngjit shkrimin “Djali i babait”.

Ndonëse çifti zbuluan gjininë e fëmijës javë më parë, ata kanë mbajtur sekret emrin me të cilin do ta pagëzojnë./ln

View this post on Instagram

Daddy’s Boy 🥚loading —> 🍳

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Të ngjashme