Klum, tregon të pasmet në të brendshme të Rihannës e Kimit

Prishtinë | 26 Tet 2021 | 20:41 | Nga Ekonomia Online

Heidi Klum ka treguar belin e saj në të brendshme portokalli, foto që vinë pas një bashkëpunimi me koleksionin e ri të Kim Kardashian, SKIMS dhe një bashkëpunim me Fendi

Fama e saj arriti qiellin në vitet e 90-ta, si njëra prej top modeleve më të njohura në botë.

Heidi Klum ka treguar se ende ka çfarë të tregojë kur është puna moda derisa ka treguar belin e saj të hollë duke pozuar me koleksionin SKIMS të Kim Kardashian, bashkëpunimi me Fendi.

48 vjeçarja shihet komode në një dhomë hoteli derisa bën praktikë pozat me iPhone, për t’i postuar prapë ato në Instagram.

Të ngjashme