Konfirmohet lidhja e Shawn Mendes me Camila Cabello

Prishtinë | 08 Kor 2019 | 10:32 | Nga Ekonomia Online

Tashmë duket se Shawn Mendes dhe Camila Cabello kanë konfirmuar se janë çift.

Këngëtarja 20 vjeçar dhe këngëtarja 22 vjeçare, janë parë për dore të dielën në West Hollywood, Kaliforni.

Çifti kishte veshje sportive dhe ndanë momente romantike gjatë shëtitjes së tyre.

Fillimisht u tha se Shawn dhe Camila janë miq të ngushtë por tani doli se janë lidhur me njëri-tjetrin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme