Kosovari në ‘Për’puthen’ ka probleme serioze me të shprehurit, bën lëmsh studion duke tentuar të bëj një pyetje

Prishtinë | 11 Sht 2021 | 18:19 | Nga Ekonomia Online

Konkurrenti kosovar në sezonin e ri të ‘Për’puthen’, Eduard Kuçi, ka bërë lëmsh gjithë studion në një nga puntatat e javës që lamë pas.

Pas hyrjes së vajzës së fundit, Alvisa, produksioni kishte paraparë që djemtë të bëjnë nga një pyetje anonime me shkrim për vajzat.

E ai i cili u pa të ketë probleme serioze në të shprehur dhe në drejtshkrim është pikërisht Eduardi.

Pyetjen e tij drejtuar pikërisht Alvisës, u desh që ta dëshifronin moderatorja, Bora Zemani dhe opinionisti, Arjan Konomi.

“Sa sgjat sexi deri te kryhesh?”, kishte shkruar në letrën e bardhë Edi, duke dashur ta pyesë Alvisën se sa zgjatë deri sa të arrijë orgazmën në një marrëdhënie seksuale.

Kjo pyetje e cila nuk mori përgjigje, shkaktoi shumë të qeshura në studio.

Videon mund ta ndiqni nga minuta e 37-të.

Të ngjashme