Kourtney Kardashian nuk e fsheh më romancën me ish-boksierin, Bendjima

Prishtinë | 01 Pri 2018 | 13:31 | Nga

Nga Los Angeles në Francë.

Kourtney Kardashian nuk mund të ndalet duke treguar romancën e nxehtë me ish boksierin Younes Bendjima.

Dyshja tashmë edhe publikisht kanë filluar të takohen dhe duken në humor të mirë.

Fillimisht, çifti kishte kaluar disa ditë në shtetin Kalifornian të SHBA-ve, ku kishin marrë edhe ca rreze dielli.

Së fundi, për të vërtetuar dhe konfirmuar lidhjen e tyre kanë shkuar në “qytetin e dashurisë” – Paris.

Mediat amerikane bëjnë të ditur se Kardashain dhe Bendjima kanë qëndruar edhe në qytetin bregdetar të Kanit.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme