Krishtlindjet në shtëpinë e Ronaldos

Prishtinë | 29 Nën 2018 | 19:19 | Nga Ekonomia Online

Arusha, drerë, kukulla bore dhe pako të vogla të ndriçuara – janë dekoret që e kanë zbukuruar shtëpinë Cristiano Ronaldos afër festave të fundvitit.

Fotografitë i ka shpërndarë Georgina Rodriguez, e dashura e njërit nga futbollistët më të famshëm në bote.

“U argëtuam shumë duke blerë zbukurimet e Krishtlindjeve për shtëpinë tonë të re në Torino”, ka shkruar Rodriguez në Instagram.

Të ngjashme