Kryeministri befasohet në punë nga bashkëshortja e fëmijët (Foto)

Prishtinë | 16 Sht 2017 | 17:37 | Nga

Ka një javë që kur Ramush Haradinaj mori detyrën e kryeministrit të Kosovës.

Me të marrë detyrën, ai ka nisur punën dhe takimet e shumta, madje edhe të shtunën.

Por pasditen e sotme, ai është befasuar nga bashkëshortja, Anita, dhe tre fëmijët e tyre.

Vetë Anita përmes një fotografia të publikuar në InstaStory, ka treguar se po e vizitonin “kryeministrin”, sikur ka shkruar ajo.

Anita shfaqet mjaft e buzëqeshur bashkë me fëmijët teksa bëheshin gati për vizitë. Ata kanë dhe një buqetë me lule.

“Në vizitë te Kryeministri” (sic.), ka shkruar Anita në mbishkrimin e fotografisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme