Kur Dua Lipa ishte e panjohur në reklamën e IPKO-s

Prishtinë | 12 Gus 2016 | 09:19 | Nga

Sot radhitet në mesin e shqiptarëve më të suksesshëm.

Dua Lipa arriti të mbledh si rrallëherë publik në trojet shqiptare me koncertet e saj në Prishtinë dhe Tiranë.

Por vite më parë Duan nuk e njihte askush. Vogëlushja bukuroshe që e vogël e ka dashur ekranin.

Në një reklamë të vitit 2007 të Ipkos Dua është një nga protagonistet, të cilën mund ta shihni në sekondën e tetë.

https://www.dailymotion.com/video/x4oarm5_dua-lipa-ne-reklamen-e-ipko_fun

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme