Ky person i dashur iu nda sot nga jeta Gold Ag

Prishtinë | 17 Jan 2019 | 14:17 | Nga Ekonomia Online

Reperi i njohur Gold Ag ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë një nga personat e dashur për të.

Me një sërë kolazhi të fotografive, ai njoftoi nëpërmjet rrjeteve sociale se bëhet fjalë për vdekjen e një fansi të tij.

Ndër të tjera ai zgjedhi disa fjalë mjaft prekëse lidhur për këtë lajm të hidhur.

”Ka ndërruar jetë njëri prej fansave më të zjarrtë dhe më të dashur,ishte i sëmurë qe një kohë të gjatë por dëshira për t’më takuar nuk ju shua asnjëherë.Verë e dimër, borë e shi kur vinte te dera m’thojke vlla erdha prej Podujeve veç me t’pa ty.Zot fale dhe mëshiroje dhe sëmundja që kishte qoftë pastrim për te në ahiret.Allahu të mëshiroftë Liridon Behluli”, ishte ky mbishkrimi që e vendosi karshi fotografive.

Siç ka bërë të ditur, Gold Ag, hapat e tij ndër vite janë përcjellë nga ai, pasi që ishte shumë i dashur për të.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme