Ky vendim i produksionit sonte mund ta nxjerrë Beatrixën nga Big Brother VIP?

Prishtinë | 18 Jan 2022 | 19:35 | Nga Ekonomia Online

Donaldi dhe Beatrixa dy ditë më parë kanë zhvilluar një lojë si mision nga ‘Vëllau i Madh’.

Kjo gjë i ka kushtuar paksa Egzonës pasi ajo ka shpërthyer në lot.

Ata kanë pasur për detyrë të dramatizojnë situatat brenda shtëpisë.

Beatrixa e akuzonte Egzonën rreth raportit të saj me Donaldin, situatë kjo jo edhe aq lehtë e përballueshme për Egzonën.

Këto situata nuk u pritën edhe aq mirë nga publiku dhe pati shumë reagime në rrjete sociale.

Por në rrjete sociale po qarkullon një video ku shihet Arbana duke lexuar vendimin e Big Brother VIP se lojërat që cenojnë shëndetin psikologjik të banorëve.

Videoja është shkëputur nga loja me shkop e Fifit dhe Monikës ku Semi ishte ajo e cila e përjetoj rëndë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme