Kylie e mrekullueshme si përherë, mahnit me fotot e reja

Prishtinë | 11 Sht 2020 | 15:28 | Nga Ekonomia Online

Kylie Jenner vazhdon të jetë një ndër femrat më të ndjekura në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net.

Për miliona ndjekësit e saj, Kylie publikon vazhdimisht fotografi nga përditshmëria e saj, e për të cilat komentohet shumë.

Së fundi, ylli televiziv ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë me ngjyrë gri.

Bukuroshja mori vëmendje me ekspozimin e gjoksit, ndërsa komentet që i erdhën nga ndjekësit ishin të panumërta.

Kujtojmë se Kylie Jenner është nënë e një vajze, Stormi, të cilën e ka nga lidhja me Travis Scott. 

View this post on Instagram

you call?

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Të ngjashme