Kylie Jenner mohon ndarjen nga Travis Scott

Prishtinë | 19 Sht 2019 | 17:48 | Nga Ekonomia Online

Kylie Jenner i është përgjigjur thashethemeve se ajo dhe Travis Scott janë ndarë.

Fansat filluan të mendojnë se diçka kishte ndodhur mes çiftit, kur Kylie postoi një fotografi të vetes në dollapin e saj.

Në fotot e mëparshme brenda të njëjtit dollap, në sfond gjithmonë ka pasur një foto të saj me Travis.

Por, Kylie hyri në Instagram për të mbyllur të gjitha spekulimet për ndarje.

Ajo postoi një fotografi të saj me reperin dhe vajzën e tyre Stormi në një kopsht zoologjik si dhe disa vepra arti.

Kjo nënkupton që ata janë ende bashkë.

kylie jenner shuts down travis scott split rumors 014355201
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme