Kylie Jenner tregon linjat në veshjen e ngushtë

Prishtinë | 07 Mar 2021 | 09:43 | Nga Ekonomia Online

Ajo kaloi natën me motrën e saj Kendall Jenner.

Kylie Jenner  të shtunën në mbrëmje publikoi video e cila u pa duke u grimuar para se të hipte në makinë me motrën e saj  Kendall, transmeton lajmi.net.

23 vjeçarja tregoi një pamje perfektë të makijazhit dhe flokët e gjata.

Ajo ishte e veshur me një kostum seksi ngjyrë gri që përmbante një model interesant të veshjes.

Veshja mbulonte dhe përqafonte çdo detaj të saj në mënyrë të përsosur duke përfshirë edhe belin, Kylie shtoi një byzylyk të trashë argjendi.

Blogerja e kombinoi dukjen me një byzylyk të trashë argjendi ndërsa vendosi vathë në veshët e saj.

Ajo bashkë me Kendall pozuan nga makina disa video në llogaritë e tyre sociale duke provokuar ndjekësit e tyre të shumtë./Lajmi.net/

Të ngjashme