Kylie Minogue brenda njëzet vjetëve kishte pesë të dashur

Prishtinë | 21 Dhj 2018 | 13:03 | Nga Ekonomia Online

Kylie Minogue ende po vazhdon të vuajë për të dashurin e saj të ndjerë, rokeristin Michael Hutchence.

Lidhja e këngëtares dhe ish-këngëtari i grupit “INXS” zgjati dy vjet. Edhe pse ata u ndanë sepse këngëtari e kishte mashtruar me modelen Helena Christensen, artistja ka pasur marrëdhënie të mira me këngëtaren deri në vdekjen tragjike.

Këngëtarja pranoi se Michael, i cili u vra në vitin 1997, po i mungon shumë dhe se ai për të ishte gjithçka.

Dhe pas kaq shumë vitesh, çdo ditë mendonin për atë dhe çfarë do të ndodhte nëse do të qëndrojnë së bashku.

Kylie pastaj, disa vjet më parë ishte në një marrëdhënie me aktorin francez Olivier Martinez, dhe në vitin 2013 përfundoi një marrëdhënie me modelin, Andres Velencoso.

Në fund të vitit 2015, ajo filloi një romancë me aktorin Joshua Sasse, me të cilin gjithashtu ishte e fejuar për t’u ndarë dy vjet më pas.

Ndryshe, 50-vjeçarja aktualisht është në kontakt me drejtorin kreativ të revistën GQ, Paul Solomons.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme