Kylie pushton rrjetet sociale

Prishtinë | 04 Jan 2017 | 16:44 | Nga

Kylie Jenner dhe shoqja e saj e ngushtë, kanë vërshuar rrjetet sociale me fotografitë e fundit.

Dyshja kanë postuar fotografi tek sa kanë dalë në plazh.

19-vjeçarja me trupin e saj tejet “hot” me bikini, bashkë me shoqen e saj, janë mbytur me pëlqime e komente në Instagram.

Kylie njëjtë si motrat e saja, me pamje nuk dëshpëron asnjëherë, ajo që më së shumti bie në sy, janë padyshim të pasmet e saj bombastike të cilat mund t’i shikoni në fotot më vazhdim.

View this post on Instagram

new year who dis

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

lil babies

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

last bathroom selfie of the year ?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme