Labi e quan Nasim Haradinajn hero, ka një mesazh për familjen e tij

Prishtinë | 02 Tet 2020 | 15:53 | Nga Ekonomia Online

Ish-deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri ka publikuar një video ku shihet nënkrytari i organizatës së veteranëve, Nasim Haradinajt, në sallën e gjyqit në Hagë, raporton Express.

Labi e ka quajtur Haradinaj hero, derisa ka dhënë edhe një mesazh për familjen e tij.


“Familje e nderuar Haradinaj; gjithçka që shihni në syt e mi, karakterin dhe emrin tim dhe në ndikimim tim, e keni të drejtën e plotë të më shfrytzoni për çfardo qoftë , ku të paktën mund ta mbrojmë drejtësinë e Babas, axhës, djalit e të Atdhetarit tuaj nga Kosova jonë”, ka shkruar Labi.

Të ngjashme