Labi pjesë e ditëlindjes së Mbretëreshës Britanike (Foto)

Prishtinë | 25 Pri 2017 | 17:32 | Nga

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri është ftuar në ceremoninë e ditëlindjes së Mbretëreshës britanike Elizabeth II.

Tahiri ftesë ka pranuar nga Ambasada Britanike në Kosovë, konkretisht nga ambasadori O’Connell, të cilën e publikoi në llogarinë e saj në facebook.

”Shkëlqesia e tij, ambasadori O’Connell dhe Elida Laëton O’Connell kërkon që me knaqësi t’i bashkangjitet Labinot Tahiri ceremonisë së ditëlidnjens së mbretreshës”, thuhet në letren dërguar Labit.

Ndryshe, Tahiri kohëve të fundit është duke u angazhuar intenvizisht në politikë.

Ai i është bashkuar AKR-së ku edhe pritet të garojë për Kryetar të Ferizajt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme