Lady Gaga dhe Selma Hayek filmuan një skenë të seksit, por u hoq nga filmi

Prishtinë | 22 Jan 2022 | 16:01 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja dhe aktorja Lady Gaga ka treguar se ajo dhe Selma Hayek kanë filmuar një skenë të seksii i cili është prerë nga filmi “House of Gucci”.

Duke folur në një intervistë të publikuar në llogarinë e Pop Crave në Twitter, Gaga (35) – e cila pritet të fitojë një Oscar për rolin e saj si Patricia në një dramë të bazuar në ngjarjet aktuale të vrasjes së Mauricio Gucci – tha se filmi kishte një pjesë të tërë që nuk ishte në versionin përfundimtar.

Sipas Gaga-s, Patricia – e dënuar për urdhërimin e vrasjes së burrit të saj Maurizio, i luajtur nga Adam Driver në film, “zhvilloi një marrëdhënie seksuale” me psikiatren e saj Giuseppe ‘Pin’ Auriem, të luajtur nga Selma Hayek (55).

“Ka një pjesë të tërë të këtij filmi që nuk e keni parë se ku bëmë seks unë dhe Pina”, zbuloi Gaga, duke shtuar: “Regjisori e preu, kush e di”.

“Kjo ishte dëshira e regjisorit Ridley Scott dhe më kujtohet që thashë gjatë xhirimeve me Selmën, ‘Epo, pasi Mauricio vdes, gjërat mund të bëhen më emocionuese?’”, tha Lady Gaga.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme