Lady Gaga me disa vese bizare, nuk shkon e vetme në tualet

Prishtinë | 26 Nën 2018 | 14:26 | Nga Ekonomia Online

Lady Gaga është një ndër këngëtaret më të suksesshme botërore si dhe ndër më kundërthënëset në rrafshin ndërkombëtar.

Si një super yll, biondina ka edhe shumë kërkesa të veçanta nga stafi i saj, posaçërisht disa prej tyre janë bizare.

Një prej tyre është se bukuroshja nuk shkon vetëm në tualet dhe se kërkon shoqërues për të kryer nevojat fiziologjike.

Ndihmësi i saj e paditi për shkak se nuk e pagoi për punën jashtë orarit, ajo duhej t’ia mbante kompjuterin në se ishte në tryezë dhe jo në prehrin e saj, madje duhej t’ia sillte tamponët në tualet dhe të lejonte që uji të shkonte pas saj.

Ajo gjithmonë në turnetë muzikore i merr me vete 150 persona, duke përfshirë masazhues, mjeshtërit e taroteve dhe më shumë se 20 stilistë.

Në veshjet ajo gjithmonë duhet të ketë një kuti lëkure të bardhë, lule të freskëta, perde të zeza dhe muret duhet të dekorohen me postera të vjetër.

Ndryshe, artistja është dukje punuar në projekte të reja muzikore dhe do të mbajë disa koncerte anembanë globit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme