Lady Gaga sërish beqare!

Prishtinë | 20 Tet 2019 | 13:44 | Nga Ekonomia Online

Lady Gaga është sërish beqare.

Këngëtarja 33 vjeçare konfirmoi statusin e saj përmes Instagramit.

“Për një grua të martuar dhe si unë një grua beqare”, shkroi ajo mbi një fotografi me shoqen e saj Sarah Nicole Tanno, në festën e saj të beqarisë.

Gaga u pa duke u puthur me Dan Horton gjatë muajit korrik, ndërsa ishte në një studio në California.

Ajo më së shumti i mbajti marrëdhëniet private, megjithëse u shfaq sërish në një darkë me Dan gjatë muajit shtator./klankosova

lady gaga instagram story4373879
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme