Lady Gaga: Vuaj nga një sëmundje mendore

Prishtinë | 06 Dhj 2016 | 09:13 | Nga

Lady Gaga ka pohuar se vuan prej sëmundjes së stresit.

E gjithë kjo në saje të përdhunimit që kishte përjetuar në moshën 19-vjeçare.

“Vuaj nga një sëmundje mendore”, tha Gaga gjatë një takimi me homoseksualët, ku ka shtuar se këtë nuk ia kishte thënë askujt, transmeton Telegrafi.

Ndërsa ajo pohoi se mirësjellja e njerëzve ka bërë që ta merr veten dhe të fillojë të shërohet.

“Edhe meditimi më ndihmon”, tha ndër të tjerash këngëtarja 30-vjeçare.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme