Lansohet albumi “Muzikë e alltisë”, MC Kresha zbulon detaje

Prishtinë | 12 Jan 2022 | 12:12 | Nga Ekonomia Online

Është lansuar në platformat online albumi “Muzikë e alltisë” e dy prej emrave më të suksesshëm të rep-muzikës në skenën tonë, siç janë MC Kresha dhe Lyrical Son. Kresha ka dhënë sot një intervistë ekskluzive për “#Gjesi” ku ka treguar shumë detaje rreth këtij projekti, por edhe atyre që do të pasojnë në vazhdim.

“Po ndihem mirë, jem entuziastë me pa si po pritet. Kemi punuar shumë dhe presim sukses”, tha pos tjerash Kresha.

Pjesë e këtij albumi janë edhe Elvana Gjata e Ledri Vula. Ndërkohë, pse është titulluar “Muzikë e alltisë”?

Të ngjashme