Lea Michele rrëfen për vjedhjen që kishte bërë në “Shtëpinë e Bardhë”

Prishtinë | 11 Tet 2017 | 15:09 | Nga

Lea Michele ka rrëfyer se ka vjedhur njëherë në Shtëpinë e Bardhë një letër tualeti. Ajo ka qënë e ftuar në emisionin e Jimmy Fallon.

Aktorja 31-vjeçare thotë se u ndje e nderuar të shkonte në rezidencën politike të vendit gjatë kohës që luante rolin e Rachel Berry në “Glee”.

Vizita e Leas në Shtëpinë e Bardhë ka qënë në kohën e presidentit Obama, në prill të 2010, kur kasti i Glee xhiroi serinë White House Easter Egg Roll. “Në një moment shkova në tualet, dhe pashë se dhe letra e tualetit kishte të stampuar logot e Shtëpisë së Bardhë dhe thashe me vete “Duhet ta marr këtë! Duhet ta marr këtë!”. Fillova të merrja letrën e tualetit dhe e futa poshtë pantallonave. E kam edhe sot”, ka rrëfyer Lea.

“Nuk të pa njeri?”, e pyet Jimmy duke qeshur.

“Jo! Ishte e frikshme të ikja pastaj me letrën e tualetit”, përgjigjet aktorja 31-vjeçare.

https://www.youtube.com/watch?v=GLd5SefLbGY

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme