Ledri e “sjell” verën e Monacos

Prishtinë | 03 Qer 2022 | 16:53 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari Dhe reperi Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

Këngë është tipike verore dhe pos Ledrit vëmendjen në të e merr edhe modelja në klip.

Por, nuk ka vetëm kaq! Klipi duket se ka kushtuar shtrenjtë pasi që Ledri shihet duke udhëtuar me helikopter dhe në njërin prej qyteteve më të shtrenjts në botë, Monaco.

Kënga është punuar nga Cricket kurse teksti është shkruar nga Muma dhe Ledri.

Kliko këtupër ta dëgjuar këngën

Të ngjashme