Ledri Vula më 18 maj sjell këngën e re “Don Mo”

Prishtinë | 16 Maj 2021 | 08:57 | Nga Ekonomia Online

Një projekt i ri muzikor tashmë është në përgatitje nga reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula.

Ky i fundit është mjaft aktiv në rrjete sociale dhe shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Ai mes tjerash ka zbuluar disa të reja rreth këngës e cila siç tregon do të publikohet më 18 maj (e martë).

“Shihemi me të 18 në ora 20:00”, ka qenë përshkrimi i fotografisë.

Ai ka pozuar para një veture luksoze të tipit ‘Ferrari’, ndërsa fansat mezi po presin për këtë rikthim të yllit shqiptar.

E fundit e lansuar nga Ledri mban titullin “Sot Sot Sot” e publikuar në dhjetor të vitit që lamë pas.

Për pak muaj grumbulloi mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube.

Të ngjashme