Ledri Vula në një dhomë hoteli me modelen e njohur shqiptare

Prishtinë | 10 Sht 2019 | 09:48 | Nga Ekonomia Online

Lorena Haliti është një prej modeleve shqiptare që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara.

Bukuroshja shqiptare u bë temë e mediave për shoqërimet së fundi me yje të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare.

Ajo muaj më parë u shfaq në video projektin e Ledri Vulës, “Rio”, ku duket tejet joshëse dhe seksi në këngë.

Dyshja janë shoqëruar edhe për disa kohë pas realizimit të këngës, e cila gjë ka bërë të hidhen dyshime se ka diçka mes tyre.

Lorena dhe Ledri edhe gjatë ditës së sotme shihen në krah të njëri-tjetrit duke luajtur bilardo dhe po argëtohen.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme