Ledri Vula publikon videon duke tentuar të zgjojë nga gjumi vajzën e tij

Prishtinë | 30 Pri 2021 | 15:36 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari, Ledri Vula, ka publikuar një video teksa tenton të zgjoi nga gjumi vajzën e tij, Poem Blue.

Ledri dhe Sara u bënë prindër për herë të parë më 14 dhjetor të vitit të kaluar.

Në videon e publikuar nga faqja “Artistet Shqiptar” në rrjetin social “Instagram”, shihet e ëmbla Poem Blu teksa qesh nga thirrja e Ledrit.

Familja Vula gjatë ditëve të fundit janë rikthyer nga pushimet, ku Ledri ka paralajmëruar se gjatë verës do të jetë mjaftë aktive më këngë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme