Lëndohet Einxhel Shkira, publikon foto

Prishtinë | 18 Pri 2022 | 16:23 | Nga Ekonomia Online

Ish banorja e “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira ka pësuar një aksident të vogël.

Moderatorja ka pësuar një lëndim në gjurin e saj.

Ishte vet moderatorja ajo e cila e ka ndarë lajmin me ndjekësit e saj në ‘Instagram’.

Einxhel ka shpërndarë një fotografi në ‘Instastory’ por arsyen e lëndimit nuk e ka tregu.

“Të marrin mësysh, edhe të ndodh diçka”, ka shkruar ajo përmbi foton e plagës.

Kujtojmë se ajo edhe gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ka lënduar krahun e saj duke rrezikuar edhe lënien e lojës, por që ajo nuk u dorëzua dhe shkoi drejt finales, ku edhe doli e treta në garë.

Moderatorja është në lidhje me Dj nga Kosova, Dj Dagz.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme