Leonita i ka vetëm dy fjalë për Granitin: Të dua

Prishtinë | 20 Dhj 2018 | 14:24 | Nga Ekonomia Online

Ata njihen si një ndër çiftet më të famshme në botën e futbollit shqiptar dhe jo më kaq.

Edhe mediat e huaja kishin shkruar për dashurinë e tyre dhe përkushtimin që kanë ndaj njëri-tjetrit.

Bëhet fjalë për Granit Xhakën dhe bashkëshorten, Leonitën, të cilët kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë gjatë vitit të kaluar.

Se sa shumë duhen çifti, tregojnë edhe në rrjetet sociale teksa i dedikojnë edhe mesazhe në Instagram.

Ishte bukuroshja shqiptare që kësaj radhe i kishte për Granitin, për t’ia kujtuar se ka kush e do në këtë jetë.

“Të dua”, ka shkruar ajo përbri një fotografie, e cila bërë me rastin e kurorëzimit të romancës disavjeçare.

Ndryshe, Graniti gjatë ditë së djeshme pësoi humbje me Arsenalin kundër Tottenham Hotspurs.

View this post on Instagram

Te dua ❤️ @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme