Leonora Jakupi i thotë jo politikës

Prishtinë | 22 Gus 2019 | 08:26 | Nga Ekonomia Online

Leonora Jakupi ka treguar prerë nëse do t’i futet apo jo politikës. Nuk është hera e parë që po qarkullojnë lajme se Leonora Jakupi do t’i futet politikës.

E lidhur me këtë, këngëtarja ka vendosur ta japë një përgjigje të prerë.

Përmes Instagramit ajo ka bërë të ditur se nuk do të futet në politikë. Ajo e ka bërë një postim në llogarinë e saj në Instagram, aty ku ka vendosur përgjigjen e shumëpritur e që është “Jo”.

Leonora duket se edhe për një kohë të gjatë do t’i përkushtohet muzikës dhe nuk e ka ndërmend të futet në politikë, megjithë ofertat e shpeshta që merr nga partitë politike.

Të ngjashme