Leonora Jakupi “ndez” Epopenë

Prishtinë | 07 Mar 2017 | 23:19 | Nga

Këngëtarja Leonora Jakupi nuk mungon asnjëherë në manifestimin tradicional “Epopeja e UÇK-së”.

Këngëtarja nga Skenderaj, sikur çdo vit tjetër, edhe sonte ajo ishte pjesë e këtij manifestimi, duke kënduar hitet e pavdekshme, kushtuar luftës së Kosovës.

E, si gjithmonë, ajo ka shkëlqyer edhe me pamjen e saj.

E veshur me një kostum të kuq dhe rrip të zi, ajo ishte kombinuar me ngjyrat e flamurit kombëtar, duke u përshtatur kështu qëllimit dhe idealit për të cilin kanë dhënë jetë familja Jashari dhe shumë dëshmorë të tjerë.

View this post on Instagram

Gezuar Kosova ime ! 9vjetshtet????

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme