Leonora Jakupi “ndez” Natën e Zjarreve

Skenderaj | 07 Mar 2018 | 22:42 | Nga

Leonora Jakupi ishte pjesë e “Natës së Zjarreve”, që shënohet tradicionalisht në fillim të marsit, në Prekaz.

Këngëtarja ka shkëlyqer e veshur në fustanin e kuq, teksa performoi këngën e saj që e kishte kënduar edhe në kohën e luftës – “A vritet pafajësia”.

“20 vite krenari dhe emocion! Perjetesisht faleminderit #AdemJashari #UCK”, ka shkruar këngëtarja e mirënjohur drenicare.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme